quiver-fb-200x200

QuiverVision – atgyjantys 3D paveikslėliai

Žiūrint telefone nesimato jokių trukdžių kaip matyti įraše.


Apie QuiverVision
.

programėlė nemokama, gausus įvairios tematikos paveikslėlių pasirinkimas ir didesnė dalis nemokamai. Tikras lobis mokytojui.

Kad šia programėle galima būtų pasinaudoti pamokoje, reikia išmanaus įrenginio  (telefono ar planšetinio kompiuterio) ir interneto ryšio. Jei neturite išmaniojo įrenginio, leiskite atsinešti vaikams savuosius ir pritaikysit BYOD metodą apie kurį trumpai  jau buvo čia . 

Kaip naudotis programėle

  1. Įdiegti QuiverVision programėlę savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje (iš Google play arba  parsisiųsti tiesiog įrašius Google paieškos langelyje Quivervision.
  2. Išsispausdinti paveikslėlius iš Quiver puslapio http://www.quivervision.com
  3. Nuspalvinti paveikslėlius (mažytė paslaptis – jie atgytų ir nenuspalvinti, bet vaikai nebūtinai apie tai turėtų žinoti)
  4. Skanuojam (programėlės pagalba) ir žiūrim !!!                                                                                                                                            

Kai kurie paveikslėliai turi labai įdomių funkcijų. Galima stebėti, kaip išsiveržia ugnikalnis, įmušti įvartį, pakelti gaisrininko kopėčias. Kad darbas su programėle vyktų greičiau, geriau iš anksto nusiskanuoti paveikslėlį telefonu. Vaizdelyje matosi, kaip programėlė užfiksuoja paveiksliuką.

Telefonas laikomas virš paveikslėlio tinkamame aukštyje, turi matytis mėlynas tinklelis virš paveikslėlio. Jei matosi raudonas, bandykite pakelti, nuleisti telefoną, kad ekrane matytųsi visas lapas ir palaukite, turi rašyti Downloading…  Tuomet pamokoje sutaupysite keletą minučių laiko, ypač jei vienos  pamokos metu naudosite ne vieną paveikslėlį. Man bandant įvairius paveikslėlius, vienas  nenusiskanavo. Tai dar viena priežastis visgi pabandyti  prieš pamokas, kad vaikams netektų nusivilti. Spalvinti  geriau pieštukais, taip kaip ir parodytą jų trial video.

Kokio amžiaus vaikams tinka?  Išbandyta.  Penkiametis geba pats susirasti telefone įdiegtą programėlę, nusiskanuoti ir žiūrėti. Pradinukas tikrai gebės pats įdiegti programėlę telefone ir valdyti visą procesą. Programėlės efektu buvo sužavėti ir šeštokai.

Idėjos logopedinėms pratyboms. Kitiems mokslo metams pasirinkau paveikslėlį temai “Mano žaisliukai”.   Keletą paveikslėlių temoms apie transporto priemones   ir “Žiemos pramogos”.

Kadangi pritaikymo pratybose dar laukia ne viena puiki išmanioji programėlė, manau, kad šios ir pakaks.

Ko gero pirminė programėlės idėja – paslaugos verslui, B2B (business to business), bet negalima neigti –  duoklė švietimui tikrai svari.

Jei kiltų klausimų, ar tiesiog norėtumėte pasidalinti patirtimi, kaip sekėsi naudotis programėle,  rašykite komentaruose.

Sėkmės.

Solveiga

It\\\'s only fair to share...Share on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on FacebookTweet about this on Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *