GERAS

Skrebinimo dirbtuvėlės

Čia bus skelbiami užsiėmimų planai ir darbų pavyzdžiai.

Greitam apsikeitimui informacija sukurta FB gupė čia 

Kad galėtume į glaclass-dojo-1ihtj5pudesnį bendravimą įtraukti tėvelius, pasidžiaugti kasdieniniais pasiekimais, mokytumėmės bendrauti ir bendradarbiauti, pasijausti sėkmingi, įvertinti draugų pastangas ir  patys būti įvertinti, dirbti grupėmis ir rinkti apdovanojimų ženklelius, susitiksime Class Dojo  linksmųjų monstriukų klasėje.

Registruoti grupės nariai spaudžia logotipą ir keliauja pasižiūrėti klasės naujienų.

♥ 1 diena. Selfis ♥   

Užsiėmimo trukmė – 2 val.

Selfis, arba asmenukė, neatsiejama šiandienos vaikų gyvenimo dalis. Asmenukė – tai autoportretas, kuriuo ne tik vaikai, bet ir suaugę dalinasi socialiniuose tinkluose. Neneigsime, jog turbūt pirmiausia pačiam sau patinkančia nuotrauka dalinamasi siekiant sulaukti pagyrimų. O mes ją tiesiog suskrebinsim, papuošim detalėmis, būtinai pridėsime daugiau informacijos kada kur kokiomis aplinkybėmis buvo padaryta šita nuotrauka, kodėl ji svarbi,  o po keleto metų bus smagu prisiminti. Ir tai bus  pirmasis viso būsimų darbų albumo lapas.

Kad  iššūkis neišgąsdintų, galima bus  naudotis šablonais. Internete gausu jau parengtų šablonų, pagal kuriuos lengvai sudėliosite savo skrebuką. Na kad ir štai toks.

šablonas selfiui

It\\\'s only fair to share...Share on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on FacebookTweet about this on Twitter